وبلاگ

نمایندگی قهوه تام کینز در ایران

نمایندگی قهوه تام کینز

نمایندگی قهوه تام کینز

در رابطه با نمایندگی قهوه تام کینز چه می‌دانید؟ آیا به دنبال یک نمایندگی فروش محصولات تام کینز هستید تا خرید موفقیت‌آمیزی را از آن تجربه کنید؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید و کمی از وقت خود را به ما اختصاص دهید تا در این زمینه اطلاعاتی به شما عزیزان منتقل کنیم.

برند تام کینز یکی از معروف‌ترین و مرغوب‌ترین برند‌های ایرانی در زمینه تولید و عرضه قهوه در کشور است که سال‌های زیادی از تأسیس این مجموعه نمی‌گذرد اما کیفیت محصولات تولید شده توسط این شرکت به میزانی بوده که به سرعت توجه مردم را به سمت خود جلب کرد و وارد رقابت با برند‌های قدیمی‌تر در این زمینه شد.

در حال حاضر قهوه تام کینز نامی آشنا برای مردم کشور است که اغلب از محصولات این مجموعه استفاده کرده‌اند و یا از طرفداران آن به حساب می‌آیند.

نمایندگی قهوه تام کینز در ایران

گسترش روزافزون فعالیت‌های شرکت تام کینز موجب شده تا این مجموعه نمایندگی‌هایی را برای خود در مناطق مختلف تأسیس کند تا از طریق آن‌ها شرایط مناسب‌تری برای عرضه محصولات تام کینز به مردم وجود داشته باشد. از این جهت کسب اطلاع از نمایندگی قهوه تام کینز برای مردم می‌تواند موضوع مهمی مد نظر قرار گیرد.

منظور از نمایندگی قهوه تام کینز چیست؟

به صورت کلی اصلی‌ترین منظور از نمایندگی قهوه تام کینز را می‌توان شرکت‌ها و مؤسساتی در نظر گرفت که با شرکت تام کینز همکاری دارند و محصولات این شرکت را به مردم عرضه می‌کنند.

به عبارت دیگر هر فروشگاه، مجموعه و یا شرکتی که در زمینه فروش محصولات تام کینز فعالیت دارد را می‌توان به نحوی نمایندگی تام کینز در نظر گرفت اما در صورتی که فعالیت آن‌ها قانونی و مجاز باشد.

چرا خرید از نمایندگی قهوه تام کینز حائز اهمیت است؟

معمولاً خرید از نمایندگی‌ها برای مردم حائز اهمیت است خصوصاً اگر نمایندگی از انواع بدون واسطه و دست اول باشد که به همین دلیل خرید از نمایندگی تام کینز نیز حائز اهمیت خواهد بود.

زمانی که مردم خرید قهوه را از نمایندگی تام کینز انجام می‌دهند از میزان کیفیت و مرغوبیت محصول اطمینان خواهند داشت و با خیال آسوده خرید خود را انجام می‌دهند.

این مسأله تنها یکی از مزایای خرید قهوه از نمایندگی تام کینز به حساب می‌آید که علاوه بر آن قیمت و موضوعات دیگری نیز در این موضوع دخیل هستند.

خرید عمده قهوه تام کینز از نمایندگی

خرید عمده قهوه به معنای خرید انواع قهوه در حجم بالا است. در نتیجه زمانی که اشخاص به یک الی دو بسته محصول تام کینز نیاز دارند خرید آن‌ها به شکل عمده نخواهد بود بلکه باید حجم سفارش از یک کارتن به بالا باشد تا بتوان به آن خرید عمده گفت.

معمولاً افرادی که به دنبال قهوه برای مصارف روزانه خود هستند به خرید عمده نیازی نخواهند داشت و اصلی‌ترین کسانی که اغلب به خرید عمده قهوه می‌پردازند، افرادی هستند که فروشگاه دارد و می‌خواهند قهوه تام کینز را در فروشگاه خود به فروش برسانند.

خرید عمده قهوه تام کینز از نمایندگی

علاوه بر آن کسانی که صاحب کافی شاپ، هتل یا رستوران هستند نیز می‌توانند خریدار عمده محصولات تام کینز به حساب آیند. با این وجود خرید عمده قهوه تام کینز بهتر است که از طریق نمایندگی آن انجام شود تا محصولات به شکل دست اول، بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد و محصولات از کیفیت خوبی برخوردار باشند و در انواع تقلبی نباشند.

نمایندگی قهوه تام کینز در کرج

اگر به دنبال نمایندگی تام کینز هستید در کرج یکی از نمایندگی‌های آن یعنی فروشگاه کای کاپ فعالیت دارد که می‌توانید برای خرید یا ثبت سفارش محصولات تام کینز با این مجموعه در ارتباط شوید و سفارشات خود را به ثبت برسانید تا برایتان ارسال گردد.

فروشگاه کای کاپ از جمله نمایندگی‌های بدون واسطه است که قیمت محصولات تام کینز در آن به میزان زیادی مقرون به صرفه است و با صرف مبلغ مناسب می‌توانید خرید از این مجموعه را تجربه کنید.

نمایندگی قهوه تام کینز در کرج

در صورتی که می‌خواهید از مقرون به صرفه بودن مبلغ محصولات تام کینز در این مجموعه اطمینان یابید کافی است تا قیمت‌ها را در فروشگاه کای کاپ با سایر فروشگاه‌های آنلاین مورد مقایسه قرار دهید.

لازم به توضیح است که فروشگاه کای کاپ به عنوان نمایندگی محصولات تام کینز در کرج قادر به ارسال سفارش شما عزیزان به شهر‌ها و نقاط دیگر کشور است و هیچ گونه محدودیتی برای خرید نخواهد داشت بلکه از هر موقعیت جغرافیایی می‌توانید خرید از این مجموعه داشته باشید.

محصولات عرضه شده در نمایندگی قهوه تام کینز چیست؟

محصولات عرضه شده در نمایندگی تام کینز به تمامی محصولات و تولیدات شرکت تام کینز اختصاص می‌یابد و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

با این وجود به واسطه نمایندگی‌های مجاز و معتبر فروش می‌توانید تمامی محصولات ذکر شده در زیر را که از اصلی‌ترین تولیدات تام کینز هستند، خریداری کنید:

 • قهوه ترک لایت
 • قهوه ترک مدیوم
 • قهوه کولی سبز تام کینز
 • قهوه کولی قرمز تام کینز
 • قهوه کولی زرد تام کینز
 • قهوه کولی تام کینز سفید
 • قهوه کولی تام کینز نقره‌ای
 • قهوه تام کینز طلایی
 • عربیکا سینگل اورجین‌اتیوپی
 • عربیکا سینگل اورجین کلمبیا
 • قهوه ۱۰۰ درصد عربیکا کنیا
 • هات چاکلت ۷۰ درصد سانتوس
 • هات چاکلت ۸۰ درصد سانتوس
 • شکلات سفید سانتوس
 • چای ماسالا یک کیلو گرمی
 • چای ماسال ۲۵۰ گرمی

محصولات عرضه شده در نمایندگی قهوه تام کینز چیست؟

تمامی این محصولات که توسط شرکت تام کینز تولید می‌شوند و سایر تولیدات آن از طریق نمایندگی قهوه تام کینز قابل تهیه خواهند بود.

انواع روش‌های خرید از نمایندگی قهوه تام کینز

کسانی که قصد دارند خرید از نمایندگی محصولات تام کینز یعنی فروشگاه کای کاپ را تجربه کنند از طریق روش‌های ذکر شده در زیر می‌توانند سفارشات خود را به ثبت برسانند:

خرید از اپلیکیشن

اپلیکیشن کای کاپ برای سهولت حال مشتریان طراحی شده است که قابل نصب بر روی گوشی موبایل در ورژن و نسخه‌های مختلف است و کسانی که بخواهند ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن داشته باشند باید آن را روی گوشی موبایل خود نصب کنند و سپس به ثبت سفارش از طریق آن بپردازند.

این روش از راحت‌ترین راهکار‌ها برای خرید از نمایندگی قهوه تام کینز خواهد بود که بدون نیاز به تجهیزات خاص و در هر موقعیت مکانی و زمانی می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.

خرید از سایت

روش دوم برای خرید از نمایندگی تام کینز، انجام این کار از طریق سایت است که این روش کاملاً به روش قبلی مشابه است با این تفاوت که برای خرید از این راه باید به فروشگاه‌های آنلاین از جمله فروشگاه اینترنتی کای کاپ مراجعه کنید و سفارش را ثبت نمایید.

انواع روش‌های خرید از نمایندگی قهوه تام کینز

خرید از اینستاگرام

خوشبختانه فروشگاه کای کاپ به عنوان نمایندگی تام کینز در کرج راه‌های ارتباطی خود را با شما عزیزان گسترش داده است و این امکان را ایجاد کرده تا از طریق اینستاگرام نیز بتوانید سفارش را به ثبت برسانید.

با این وجود می‌توانید از طریق ارسال پیام به دایرکت اینستاگرام کای کاپ و ارتباط با ادمین صفحه، سفارشات خود را به ما انتقال دهید و تا برای شما ثبت و ارسال شوند.

خرید تلفنی

گزینه آخری که برای خرید از نمایندگی قهوه تام کینز می‌توانید به کار ببرید خرید تلفنی است. از طریق تلفن‌های درج شده در سایت با ما ارتباط برقرار کنید و سفارشات خود را اعلام کنید تا برای شما فاکتور شوند و توسط همکاران ارسال گردند.

لازم به توضیح است که معمولاً کسانی که قصد سفارش و خرید عمده محصولات تام کینز را دارند از این روش استفاده می‌کنند.

مطلب پایانی

فروشگاه کای کاپ به عنوان بهترین نمایندگی قهوه تام کینز در کرج آماده همکاری با شما عزیزان است و می‌توانید از طریق این مجموعه هر سفارشی که دارید از هر شهر و استانی به ثبت برسانید و به محصولات تام کینز دسترسی داشته باشید. این مجموعه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و با سایر فروشگاه‌ها از نظر قیمت قابل مقایسه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *