وبلاگ

قهوه تام کینز برای دوستداران قهوه

قهوه تام کینز

خرید قهوه تام کینز قرمز

در رابطه با قهوه تام کینز چه می‌دانید و آیا با محصولات شرکت تام کینز آشنایی دارید؟ چنانچه قصد کسب اطلاع در خصوص ویژگی قهوه‌ها با برند تام کینز دارید از مطالعه این مطلب که در فروشگاه کای کاپ برای شما تهیه شده است، غافل نشوید. همانطور که می‌دانید شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید و عرضه قهوه در جهان فعالیت دارند.

برخی از این شرکت‌ها از نوع خارجی هستند و برخی دیگر از شرکت‌های ایرانی و داخلی به حساب می‌آیند که مواد اولیه مورد نیاز خود را از دیگر کشور‌ها تهیه می‌کنند و سپس به تولید و بسته‌بندی قهوه با برند مخصوص خود می‌پردازند.

شرکت تام کینز یکی از این شرکت‌های ایرانی محسوب می‌شود که به دلیل بهره بردن از‌ دان قهوه بسیار مرغوب و با کیفیت اخیراً سر و صدای زیادی به پا کرده است و محبوبیت کسب نموده است.

به عبارت دیگر شرکت تام کینز برای تولید قهوه اقدام به خرید‌ دان قهوه درجه یک از کشور‌های رتبه بالا می‌کند و با انجام فرآیند‌های خاص بر روی آن‌ها به توزیع و عرضه محصولات خود به بازار می‌پردازد. قهوه‌های تام کینز از مهمترین محصولات این شرکت به حساب می‌آید که در فروشگاه کای کاپ آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

قهوه تام کینز چیست؟

قهوه‌ها با برند تام کینز در واقع‌ دان قهوه‌های روبوستا، عربیکا و یا ترکیبی از این دو نوع‌ دان قهوه است که از کشور‌های معروف در زمینه پرورش قهوه تهیه می‌شود.

شرکت تام کینز از قهوه‌های مرغوب مناطقی همچون ویتنام، آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیا در تولید محصولات خود استفاده می‌کند و معروف‌ترین‌ دان قهوه‌هایی که در این شرکت به کار برده می‌شود، ‌دان قهوه‌های کولی است که به کشور ویتنام اختصاص دارد.

قهوه تام کینز چیست؟

کولی از شهرت جهانی برخوردار است و به عنوان پر کافئین‌ترین قهوه در جهان شناخته می‌شود که میزان برداشت آن در فصول مختلف محدود است.

انواع قهوه کولی تام کینز

انواع قهوه‌های کولی تام کینز از نظر درصد ترکیب، ‌دان قهوه، کشور تولید‌کننده و… به موارد زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

کولی تام کینز سبز

قهوه تام کینز سبز با عنوان قهوه‌های کولی سبز تام کینز نیز شناخته می‌شود و این محصول متشکل از ۷۰ درصد‌ دان قهوه‌های روبوستا و ۳۰ درصد‌ دان قهوه‌های عربیکا است که از مزارع قهوه‌های کولی ویتنام گردآوردی شده‌اند و در بسته‌بندی سبز رنگ ارائه می‌گردند.

کولی تام کینز سبز

کولی تام کینز قرمز

نوع دیگری از قهوه‌های تولید شده توسط تام کینز را می‌توان قهوه‌های تام کینز قرمز معرفی کرد که در بسته‌بندی قرمز رنگ راهی بازار می‌شود و محتویات آن تماماً‌ دان قهوه روبوستا هستند.

به همین دلیل کولی قرمز تام کینز تحت عنوان قهوه ۱۰۰ درصد روبوستا تام کینز نیز شناخته می‌شود که بالاترین درصد کافئین را در میان محصولات دیگر دارد.

کولی تام کینز زرد

قهوه‌های تام کینز زرد از ترکیب ۹۰ در ۱۰ برخوردار است که ۹۰ درصد آن را روبوستا و ۱۰ درصد مابقی آن از‌ دان قهوه عربیکا تشکیل شده است و با بسته‌بندی زرد رنگ راهی بازار می‌شود. لازم به توضیح است که این مورد نیز همچون سایر انواع قهوه از کولی ویتنام تهیه شده است.

قهوه کولی تام کینز نقره‌ای

ترکیب دانه قهوه از تنوع زیادی برخوردار است و ترکیب آن را می‌توان به صورت ۸۰ درصد عربیکا و ۲۰ درصد روبوستا نیز انجام داد که این موضوع به میزان زیادی به سیلقه مصرف‌کنندگان وابسته است.

قهوه کولی تام کینز نقره‌ای

از آنجایی که ترکیب ۸۰ در ۲۰ عربیکا از محبوبیت زیادی برخوردار است شرکت تام کینز محصول دیگری با نام قهوه کولی تام کینز نقره‌ای نیز به بازار وارد کرده که از ترکیب ذکر شده در آن استفاده شده است.

قهوه‌های تام کینز سفید

در میان انواع قهوه‌ها با برند تام کینز که متشکل از قهوه‌های کولی هستند، نمونه دیگری نیز وجود دارد که به عنوان قهوه‌های تام کینز سفید شناخته می‌شود و متشکل از ۵۰ درصد عربیکا و ۵۰ درصد روبوستا است.

به همین دلیل این محصول را تحت عنوان قهوه‌های تام کینز ۵۰ ۵۰ نیز معرفی می‌کنند. برای کسانی که به ترکیب متعادل قهوه علاقه‌مند هستند این محصول یک گزینه مناسب خواهد بود.

قهوه تام کینز سفید

این موارد در گروه انواع قهوه‌های کولی تام کینز قرار دارند، اما علاوه بر آن‌ها نمونه‌های دیگری از قهوه‌های با کیفیت نیز توسط شرکت تام کینز تولید می‌شوند که با دانه قهوه‌های کولی تهیه نمی‌شوند بلکه از دانه قهوه‌های سایر مناطق جهان در آن‌ها استفاده می‌شود. این موارد نیز به شرح زیر خواهند بود:

قهوه تام کینز طلایی

قهوه‌های تام کینز طلایی متشکل از ۱۰۰ درصد‌ دان قهوه‌های عربیکا است و از این جهت به آن قهوه‌های فول عربیکا تام کینز هم می‌گویند.

این محصول فاقد کافئین و روبوستا است و یک گزینه مناسب برای کسانی است که مصرف کافئین برای آن‌ها مناسب نیست و یا به طعم قهوه روبوستا علاقه ندارند.

قهوه عربیکا سینگل اورجین ( کلمبیا)

اگر به‌ دان قهوه عربیکا مربوط به کشور کلمبیا علاقه‌مند باشید این محصول برای شما بسیار‌ایده‌آل است، زیرا متشکل از ۱۰۰ درصد‌ دان عربیکا است که در کشور کلمبیا تهیه می‌شود و به صورت ترکیب شده با‌ دان قهوه سایر کشور‌ها در دسترس شما قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل به این محصول قهوه عربیکا سینگل اورجین کلمبیا می‌گویند.

قهوه عربیکا سینگل اورجین (‌اتیوپی)

قهوه‌های با برند تام کینز را می‌توانید در انواع عربیکا سینگل اورجین اتیوپی نیز خریداری کنید. کشور‌ اتیوپی همچون کلمبیا از پیشتازان صنعت قهوه است که‌ دان قهوه با کیفیتی را راهی بازار می‌کند.

دان قهوه‌های عربیکا اتیوپی به صورت سینگل اورجین در این محصول به کار برده شده است که به صورت ۱۰۰ درصد خالص است و روبوستا در آن استفاده نشده است.

خواص قهوه‌های تام کینز

با توجه به اینکه قهوه‌های تام کینز در انواع مختلف آن از کیفیت بالا برخوردار هستند، مهمترین خواص موجود در آن را می‌توان مواردی از قبیل زیر در نظر گرفت:

 • حفظ سلامتی عمومی بدن
 • افزایش متابولیسم بدن
 • تقویت و پاکسازی کبد
 • جلوگیری از چرب شدن کبد
 • تقویت معده و سیستم گوارشی
 • افزایش سطح انرژی
 • افزایش سوخت و ساز بدن
 • افزایش ترشح انسولین در بدن
 • کمک به کاهش وزن
 • افزایش گردش خون
 • کاهش قند خون و جلوگیری از دیابت
 • جلوگیری از خواب آلودگی و بی‌حالی
 • تقویت مغز و حافظه
 • جلوگیری از ابتلا به پارکینسون
 • جلوگیری از ابتلا به الزایمر

خواص قهوه‌های تام کینز

در صورتی که به شکل مرتب و مداوم به میزان کافی قهوه‌های تولید شده توسط برند تام کینز را مصرف کنید و آن را در وعده‌های غذایی خود قرار دهید امکان بهره بردن از تمامی این خواص را خواهید داشت.

مزایای قهوه با برند تام کینز

قهوه‌های تام کینز علاوه بر خواصی که برای شما به همراه دارد از مزیت‌هایی نیز برخوردار است که مهمترین مزایای آن عبارتند از:

 • برخوردار بودن از بالاترین کیفیت
 • به کار رفتن بهترین دانه‌های قهوه در تولید محصولات این شرکت
 • امکان بهره بردن از قهوه کولی
 • برخوردار بودن از قیمت مناسب
 • برخوردار بودن از بسته‌بندی بهداشتی
 • عدم آسیب دیدن‌ دان قهوه تا زمان مصرف
 • عدم از بین رفتن عطر و طعم‌ دان قهوه
 • امکان تهیه محصولات تام کینز به راحتی در کشور

با وجود این مزایا و خواصی که در قهوه‌های تام کینز وجود دارد توصیه می‌کنیم که حداقل یک بار محصولات این شرکت را خریداری کنید و از کیفیت بی‌نظیر آن‌ها بهره ببرید.

خرید محصولات تام کینز

در صورتی که قصد خرید محصولات تام کینز دارید، از طریق فروشگاه‌های مختلف در سطح کشور می‌توانید به این منظور اقدام کنید، اما راحت‌ترین روشی که برای خرید محصولات تام کینز می‌توانید به کار ببرید، ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین و اینترنتی کای کاپ است.

خرید قهوه تام کینز

فروشگاه کای کاپ عرضه‌کننده تمامی محصولات تام کینز با نازل‌ترین قیمت است و امکان خرید آن‌ها را برای شما عزیزان در هر نقطه کشور فراهم می‌سازد.

قیمت قهوه تام کینز

قیمت محصولات تام کینز موضوع مهمی است که معمولاً از سوی مشتریان مد نظر قرار می‌گیرد. شاید در قدم اول تهیه‌ دان قهوه با برند تام کینز برای شما گران به نظر برسد، اما غافل نشوید که‌ دان قهوه‌های به کار رفته در این محصولات از کشور‌های دیگر تهیه می‌شود و مسلماً واردات و فراهم کردن آن‌ها هزینه بر خواهد بود.

قیمت قهوه تام کینز

این موضوع باعث می‌شود که قیمت محصولات تام کینز کمی بالاتر از انتظار شما باشد، اما در عوض بهترین کیفیت را به همراه خواهد داشت و از نظر میزان کیفیت قابل مقایسه با قهوه‌های برند‌ دیگر نیست.

مطلب پایانی

قهوه تام کینز در تخفیفات شگفت‌انگیز فروشگاه کای کاپ با قیمت بسیار نازل و مناسب عرضه می‌شود که اگر فروشگاه ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و یا به این فروشگاه سر بزنید امکان دریافت اخبار در این زمینه را خواهید داشت و از زمان تخفیفات شگفت‌انگیز به همراه محصولاتی که در آن قرار می‌گیرد مطلع خواهید شد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید تا راهنمایی بیشتری به شما هموطنان عزیز ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *