وبلاگ

قیمت برنج هاشمی با نازلترین قیمت

قیمت برنج هاشمی با نازلترین قیمت

قیمت برنج هاشمی در بازار چه قدر است؟ آیا می‌خواهید فاکتور‌های تأثیر‌گذار بر روی قیمت این نوع برنج را بشناسید؟ پس با ما در فروشگاه کای کاپ که یکی از بهترین عرضه‌کنندگان برنج عمده در کشور است همراه باشید.

برنج هاشمی یکی از بهترین انواع برنج در ایران است که کیفیت بسیار زیادی دارد و از مرغوب‌ترین انواع برنج در کشور به حساب می‌آید. از این نظر قیمت آن در مقایسه با برخی از انواع دیگر برنج بیشتر است و باید هزینه بالاتری برای خرید آن بپردازید.

اما در عوض با تهیه این برنج می‌توانید از عطر و طعم آن بهره‌مند شوید و به خوبی از می‌همانان پذیرایی نمایید. قیمت برنج هاشمی بر اساس مسائل مختلفی کم و زیاد می‌شود که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

قیمت برنج هاشمی

شاید مبلغ برنج هاشمی زیاد باشد و این نوع برنج در گروه گران قیمت‌ترین انواع برنج به حساب آید اما در عوض کیفیت بسیار زیادی دارد و از مرغوب‌ترین برنج‌های ایرانی است که علاوه بر عطر و طعم عالی از پخت و ری خوبی برخوردار است.

قیمت برنج هاشمی

لازم به توضیح است که برنج هاشمی از ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار است و یک منبع غنی از ویتأمین و مواد معدنی است که با مصرف آن می‌توانید مواد مورد نیاز برای بدن را تأمین کنید.

قیمت برنج هاشمی درجه یک

برنج هاشمی که در مناطق مختلف کشور خصوصاً گیلان مورد کشت و پرورش قرار می‌گیرد با درجات کیفی مختلف راهی بازار می‌شود که انواع درجه یک آن از مرغوب‌ترین گونه‌های برنج هاشمی هستند و کیفیت بسیار زیادی دارند.

برنج هاشمی درجه یک از قیمت بیشتری در مقایسه با انواع برنج هاشمی برخوردار است و برای تهیه آن باید هزینه بیشتری بپردازید.

در واقع کسانی که به دنبال بهترین نوع برنج ایرانی هستند باید برنج هاشمی درجه یک را خریداری کنند.

عوامل مؤثر در قیمت برنج هاشمی

فاکتور‌ها و مسائل مختلفی که بر روی هزینه برنج هاشمی تأثیرگذار هستند و موجب افزایش یا کاهش قیمت آن می‌شود که این موارد از قبیل زیر خواهند بود:

نوع برنج هاشمی

یکی از مهمترین فاکتور‌های تأثیرگذار بر روی هزینه برنج هاشمی را می‌توان نوع برنج هاشمی در نظر گرفت.

برنج هاشمی در انواع: سر لاشه، ممتاز، دودی، رژیمی، طارمی هاشمی و… مورد کشت قرار می‌گیرد و عرضه می‌شود که هر یک از این موارد از قیمت متفاوتی برخوردار هستند.

عوامل مؤثر در قیمت برنج هاشمی

عطری یا درجه یک بودن برنج

عطری و یا درجه یک بودن برنج نیز بر روی قیمت آن مؤثر واقع می‌شود و معمولاً برنج هاشمی از نوع عطری و ممتاز گران قیمت‌تر از برنج هاشمی درجه یک است.

زیرا در این شرایط علاوه بر آنکه برنج از عطر زیادی برخوردار است کاملاً خوش پخت و مناسب نیز هست و سایر ویژگی‌های آن نیز در شرایط مناسبی قرار گرفته است.

مقدار و حجم برنج هاشمی

برنج هاشمی را می‌توانید در مقدار متفاوت خریداری کنید که میزان آن در قیمت مؤثر است و هر چه قدر حجم و مقدار برنج بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

برنج هاشمی بر حسب واحد اندازه‌گیری کیلو قیمت‌گذاری می‌شود و مبلغ آن بر اساس هر یک کیلو تعیین می‌شود.

فروشنده و عرضه‌کننده برنج

یکی از مهمترین مسائلی که در خصوص مبلغ برنج هاشمی باید به آن توجه کنید، عرضه‌کننده و فروشنده برنج هاشمی است. زیرا فروشنده‌ها شرایط متفاوتی دارند و با قیمت گوناگونی برنج را عرضه می‌کنند.

از این جهت معمولاً فروشنده‌های دسته اول که واسطه فروش ندارند برنج را با قیمت مناسب‌تری در اختیار شما قرار می‌دهند و فروشنده‌هایی که واسطه فروش بیشتری دارند با تعرفه بالاتری این محصول را عرضه می‌کنند.

در نتیجه با خرید از فروشنده‌های بدون واسطه می‌توانید با قیمت مناسب‌تری این محصول را در اختیار داشته باشید.

سال برداشت برنج

یکی دیگر از مسائلی که بر روی قیمت برنج هاشمی تأثیرگذار است و موضوع مهمی شناخته می‌شود سال برداشت برنج هاشمی است. بر این اساس برنج هاشمی به دو دسته نو و کهنه تقسیم‌بندی می‌شود.

انواع نو برنج هاشمی محصول و برداشت سال جاری هستند در حالی که برنج کهنه برداشت سال‌های گذشته است.

از آنجایی که سال برداشت برنج بر روی آفات آن تأثیر‌گذار است معمولاً برنج سال جدید از قیمت بیشتری در مقایسه با برنج‌هایی که مربوط به سال گذشته هستند برخوردار خواهد بود.

زیرا برنج هاشمی که مربوط به سال پیش باشد زودتر دچار آفت می‌شود و نگهداری از آن کمی سخت‌تر است.

قیمت برنج هاشمی مازندران در مقایسه با گیلان

قیمت برنج هاشمی مازندران در مقایسه با گیلان شاید کمی متفاوت باشد؛ زیرا برنج هاشمی در اصل به گیلان اختصاص دارد و محصول بومی این شهر است.

قیمت برنج هاشمی مازندران در مقایسه با گیلان

درد حالت کلی اختلاف قیمت خیلی زیادی میان برنج هاشمی گیلان و مازندران وجود نخواهد داشت و حتی شاید بتوانید آن را با قیمت یکسان به واسطه برخی از عرضه‌کنندگان تهیه کنید.

قیمت برنج هاشمی عمده

یکی از روش‌های خرید برنج هاشمی که باعث می‌شود با قیمت بسیار مناسب‌تری بتوانید آن را تهیه کنید خرید عمده برنج هاشمی است. با خرید عمده این محصول می‌توانید با صرف هزینه کمتر و دریافت تخفیف بیشتر از سوی عرضه‌کننده آن را تهیه نمایید.

اما لازم به ذکر است که خرید عمده برای کسانی مناسب است که به حجم زیادی از برنج نیاز دارند. به عنوان مثال: شرکت‌ها، سازمان‌های مختلف، رستوران‌ها و… از جمله مراکزی هستند که برنج هاشمی عمده را تهیه می‌کنند.

قیمت برنج هاشمی عمده

علاوه بر آن کسانی که عرضه‌کننده برنج هاشمی هستند نیز به تهیه آن به شکل عمده نیاز خواهند داشت که در این شرایط می‌توانید خرید برنج هاشمی عمده را از فروشگاه آنلاین کای کاپ انجام دهید.

مطلب پایانی

فروشگاه کای کاپ یکی از بهترین عرضه‌کنندگان دست اول برنج هاشمی است که می‌توانید از طریق آن از قیمت برنج هاشمی مناسب برخوردار شوید و این محصول را با کیفیت بالا و نازل‌ترین قیمت به صورت عمده و یا جزئی تهیه کنید.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید از طریق شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید و یا به واسطه تلفن‌های تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *