وبلاگ

لیست قیمت قهوه فله ای (کیلویی)

لیست قیمت قهوه فله ای

همانطور که می‌دانید قهوه از جمله محصولاتی است که به دو شکل فله‌ای و بسته‌بندی به بازار عرضه شده است که لیست قیمت قهوه فله ای و بسته‌بندی شده را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی کای کاپ به راحتی پیدا کنید. برای اطلاع از قیمت‌های دقیق و به روز شده پیشنهاد می‌کنیم که به صورت مرتب از وب سایت فروشگاه اینترنتی کای کاپ بازدید نمایید.

علاوه بر آن با این کار شما می‌توانید از شرایط ارسال محصولات و حداقل و حداکثر حجم سفارش مطلع شوید. همکاران متخصصی که در مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند برای دسترسی هرچه بهتر و آسان‌تر مشتریان عزیز، قیمت این محصول پر متقاضی را به شکل مستمر و روزانه به روز رسانی می‌کنند.

می‌توان گفت عوامل و فاکتورهای متعددی دست به دست هم میدهند و در نهایت لیست قیمت قهوه فله ای تعیین خواهد شد. بنابراین می‌توان گفت که برآورد نهایی قیمت قهوه پروسه ای آسان نخواهد بود! شاید از خود بپرسید که دلیل تنوع هزینه این محصول چیست؟

از آنجا که قهوه‌ها تنها به یک نوع خاص و مشخص محدود نمیشوند، لذا منطقی است که خریداران قهوه با بازه متنوع‌تر و گسترده‌تری از قیمت قهوه‌ها مواجه شوند. این را به عنوان مقدمه کار از ما بپذیرید و با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب در خصوص قیمت انواع قهوه با یکدیگر بحث‌های مفصلی داشته باشیم!

لیست قیمت قهوه فله ای در وب سایت کای کاپ

یکی از بهترین راهکارها برای اطلاع از لیست قیمت قهوه فله ای بازدید از وب سایت کای کاپ است. با وجود نوسانات ارز و همچنین تغییر قیمت‌هایی که بر بازار ما حاکم است، ما لیست قیمت‌ها را به شکل لحظه‌ای به روز رسانی می‌کنیم.

بازدید از این فروشگاه اینترنتی معتبر خالی از لطف نبوده و شما می‌توانید از تخفیفات عمده‌ای که برای مشتریان گرامی در نظر گرفته‌ایم، در لحظه مطلع و بهره‌مند شوید. تنوع محصولات ما آنقدری گسترده است که می‌تواند هر نوع مشتری با هر سلیقه و ذائقه‌ای را راضی نگه دارد!

لیست قیمت قهوه فله ای در وب سایت کای کاپ

از جمله عواملی که لیست قیمت قهوه کیلویی را تحت تاثیر قرار می‌دهد می‌توان به نژاد دانه‌های قهوه، درجه کیفی و سطح مرغوب بودن آن، برند عرضه کننده دانه‌های قهوه، نحوه فرآوری شدن قهوه و غیره اشاره کرد.

معمولا هر چقدر برند عرضه کننده قهوه خوشنام‌تر باشد قطعاً مورد استقبال شمار زیادی از خریداران واقع می‌شود. مسئله‌ای که باعث تفاوت و تمایز مجموعه ما از سایرین شده است، کوتاه بودن دست واسطه‌های فروش میباشد؛ به همین خاطر خوشبختانه توانسته‌ایم محصولاتمان را با نازل‌ترین قیمت ممکن به مشتریان عزیز عرضه کنیم.

فاکتورهای موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای

ساده‌ترین راهکاری که برای شناخت عوامل و فاکتورهای موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای وجود دارد، ارزیابی بازار عرضه و تقاضای قهوه می‌باشد.

از آنجا که دانه قهوه جز ولات کشاورزی دسته‌بندی می‌شود از این رو تغییرات تولید روی قیمت آن تاثیرات بارزی دارد. منظور از ارزیابی بازار عرضه و تقاضا این است که هر چقدر سطح تولید قهوه پایین‌تر و تقاضای مشتریان بیشتر باشد، قیمت این محصول روندی صعودی را طی می‌کند.

این در حالی است که در مقابل هر چقدر سطح تولید بالاتر باشد میتوان روی قیمت قهوه کنترل بهتری داشت. اما این همه داستان نیست!

شاید جالب به نظر برسد که نحوه تجارت نیز به عنوان یکی از عوامل موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای شناخته شده است. یک قهوه خوب، با کیفیت بودن خود را مدیون پرورش و فراوری به سبکی اصولی است؛ در این راستا اصلی‌ترین عامل وجود یک فرد متخصص است که استخدام او هزینه‌های بالایی را می‌طلبد.

فاکتورهای موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای

یکی از مهم‌ترین این مراحل فرایند رشد کردن دانه‌های قهوه است که باید توسط فردی بسیار با تجربه صورت بگیرد. اندازه دانه‌های قهوه در تعیین قیمت دانه قهوه نیز موثر است.

مصرف کنندگان پروپا قرص این محصول معتقدند که هر چقدر قهوه‌ها دانه درشت‌تر باشند عطر و طعم بهتری دارند. از این رو منطقیست که قهوه‌هایی با دانه‌های بزرگتر قیمت بالاتری داشته باشند.

عوامل پنهان موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای

روش‌های عصاره‌گیری قهوه یکی از عوامل پنهان موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای شناخته شده است. روش‌های عصاره‌گیری این محصول از آنچنان اهمیت و حساسیتی برخوردار است که میزان کافئین به کار رفته در قهوه طبق شرایط عصاره‌گیری مورد ارزیابی واقع می‌شود.

پس از این مرحله نوبت به تست کیفیت قهوه می‌رسد که یکی از مهمترین بخش‌های مربوط به پیش از عرضه محصول است. طی این فرایند رتبه سلامت و کیفیت نهایی قهوه تعیین شده و بر اساس آن محصول نهایی قیمت گذاری خواهد شد.

از دیگر عوامل پنهان موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای می‌توان به پروسه حمل و نقل این محصول اشاره کرد. گاهی بر اساس قیمتگذاری‌های اداره پست، هزینه حمل و نقل ایمن این محصول بسیار بالا بوده همین مسئله باعث می‌گردد که قیمت نهایی قهوه گران به نظر برسد.

توجه داشته باشید که معمولاً قهوه‌های بسته‌بندی شده در مقایسه با قهوه‌هایی که به صورت فله‌ای عرضه شده‌اند قیمت بالاتری دارند؛ چرا که نوع بسته‌بندی محصول نیز به عنوان یک عامل تاثیرگذار دیگر شناخته شده است.

مزایا و معایب قهوه کیلویی یا فله‌ای

اکنون که تا حدودی با عوامل آشکار و پنهان موثر بر لیست قیمت قهوه فله ای آشنا شدید، نوبت آن فرا رسیده است که بدانید مزایا و معایب قهوه کیلویی یا فله‌ای چیست؟

یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های این دسته از قهوه‌ها این است که برچسب قیمت مشخص و معین ندارند؛ به همین خاطر توصیه می‌شود که این محصول را حتماً از فروشگاه‌های معتبری از جمله سایت کای کاپ خریداری نمایید.

چرا که در غیر این صورت ممکن است سوء استفاده گران و کلاهبرداران سودهای کلانی را در ازای ارائه قهوه‌های تاریخ گذشته و فاسد از مشتری دریافت کنند!

مزایا و معایب قهوه کیلویی یا فله‌ای

شما با اندکی مقایسه و ارزیابی بین لیست قیمت قهوه فله ای و قهوه بسته‌بندی متوجه خواهید شد که یکی از مزایای قهوه کیلویی یا فله‌ای قیمت مقرون به صرفه آن است. علاوه بر آن مشتری می‌تواند حجم دلخواهی از این محصول را خریداری کند بدون اینکه محدودیتی داشته باشد.

قهوه‌های کیلویی یا فله‌ای هم به صورت آسیاب شده و هم به صورت دانه‌های درسته و سالم عرضه شده‌اند. برای حفظ عطر و طعم و همچنین تازگی رایحه این محصول توصیه می‌شود که آن را به صورت دانه‌ای خریداری کرده و در مواقع نیاز آن را آسیاب کنید.

تفاوت قهوه فله با قهوه بسته‌بندی شده

همانطور که اشاره شد یکی از اصلی‌ترین تفاوت قهوه فله با قهوه بسته‌بندی شده در قیمت آنهاست. شما با مقایسه لیست قیمت قهوه فله ای و بسته‌بندی به وضوح متوجه این مسئله خواهید شد.

وجه اشتراک هر دو نوع محصول در این است که هم به صورت دانه درشت و هم به صورت پودری قابل خریداری هستند؛ با این تفاوت که قهوه‌های بسته‌بندی شده همانطور که از نامشان برمی‌آید، در وزن‌های کنترل شده‌ای بسته‌بندی شده‌اند.

از آنجا که قهوه‌ها جز محصولات حساسی هستند که با گذر زمان عطر و طعم آنها دستخوش تغییراتی می‌گردد، لذا در بسته‌بندی آنها گازهای نگهدارنده‌ای تعبیه می‌شود تا ضمن جلوگیری از افت کیفیت، از ورود رطوبت و نور و هوا به داخل آن پیشگیری به عمل آید.

علاوه بر تفاوت در لیست قیمت قهوه فله ای و بسته‌بندی از دیگر عواملی که باعث تمایز و تفاوت قهوه فله با قهوه بسته‌بندی شده است، این است که قهوه‌های فله به بسته‌بندی خاصی نیاز ندارند؛ از این رو نگهداری آنها مراقبت های ویژه‌ای می‌خواهد و بهتر است در جعبه‌های شیشه‌ای نگهداری شوند. این کار از ورود اکسیژن و اکسید شدن قهوه جلوگیری کرده و طعم و رایحه آن حفظ می‌شود.

چند نکته بسیار مهم برای نگهداری قهوه فله یا کیلویی

نحوه نگهداری قهوه نیز یکی دیگر از عواملی است که لیست قیمت قهوه فله ای را تعیین می‌کند. شما با رعایت چند نکته بسیار مهم برای نگهداری قهوه فله یا کیلویی می‌توانید تا مدت زمان زیادی قهوه را به شکل تازه به مصرف برسانید.

رطوبت یکی از مهمترین عواملی است که کپک زدگی قهوه را به بار خواهد آورد. به همین خاطر توصیه می‌شود که هنگام استفاده از قهوه فله حتماً از قاشق کاملاً خشک استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که به هیچ وجه قهوه را در کنار سایر ادویه جات و یا در یخچال نگهداری نکنید؛ در غیر این صورت بوی سایر مواد سریعاً به قهوه سرایت کرده و طعم آن را کاملاً تغییر می‌دهد.

از دیگر نکات بسیار مهم برای نگهداری قهوه فله یا کیلویی می‌توان به این مسئله اشاره کرد که همواره پس از مصرف آن حتماً به خاطر داشته باشید که درب ظرف نگهدارنده یا کیسه آن را کاملاً ببندید.

چند نکته بسیار مهم برای نگهداری قهوه فله یا کیلویی

به عبارتی دیگر هوای درون کیسه را خالی کرده تا از پریدن عطر و طعم آن پیشگیری کنید. پس از اینکه از لیست قیمت قهوه فله ای مطلع شدید و تصمیم به خرید گرفتید، توصیه می‌کنیم این محصول را در حجم کم اما به دفعات زیاد خریداری نمایید تا همواره یک قهوه تازه در منزل خود داشته باشید و از نوشیدن آن لذت ببرید.

نتیجه‌گیری و بحث پایانی

امیدواریم تا آنجای کار آنچه را که راجع به لیست قیمت قهوه فله ای ارائه دادیم برایتان کارآمد واقع شده باشد. به عنوان سخن پایانی شایان ذکر است که شما می‌توانید انواع قهوه اعم از فله ای و یا بسته‌بندی را از مجموعه ما بخواهید.

همکاران ما در بخش مشاوره در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه راهنمایی‌های رایگان در خصوص انتخاب قهوه مطابق با سلیقه مشتری به شما عزیزان هستند، در نتیجه برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی کای کاپ در راتباط باشید و از خرید خود لذت ببرید.

توصیه طلایی ما به شما این است که تنها با یک بار خرید از وب سایت معتبر کای کاپ و چشیدن محصولات فوق العاده‌ای که ارائه می‌کند، برای همیشه به جمع مشتریان دائمی و پروپا قرص ما بپیوندید! شما لایق بهترین‌ها هستید 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *